Rozloučení se šamanem -AGUNG

Rozloučení se šamanem -AGUNG

https://pozitivnipristup.cz/rozlouceni-se-samanem/

AGUNG

Dne 14.11. 2014 v 18 hod. odpoledne odešel úžasný člověk, léčitel, šaman – jménem Agung. Někteří z Vás si na něj vzpomenou, kdy jim pomáhal vyléčit v létě 2014 jejich bolesti a nemoci. Byl poprvé v životě v České Republice, poprvé v životě mimo území své rodné země Bali. Bůh mu poprvé dovolil opustit Bali, aby mohl přijet předat své učení svým studentům a pomoci Českým lidem.

Měli jsme možnost s ním být celý měsíc, být po jeho boku, smát se úžasnému humoru, kterým vládl. On se smál snad všemu, kdy Vám to naše mysl nebrala. Díky za čas, který s námi v létě mohl být.
Díky za pobyt na Bali, kde proběhl seminář pro ženy. Byli jsme malá skupinka 4 žen. Stále jsem nechápala, proč nás jede tak málo. Když mi Agung v Čechách řekl „vezmu Vás na tajná místa na Bali, na silná energetická místa“. Pochopila jsem, proč musíme být malá skupinka žen. Nikdy bych se na tak úžasná místa po jeho boku nedostala. I pro něj to byl jeho poslední výlet na tyto místa. Jeden den jsme jeli kolem celého Bali, navštívili jsme mnoho vzácných chrámů. Vždy na nás čekal kněz, který měl na starost chrám. Dostalo se nám všude požehnání, přijetí. Navštívili jsme jeskyni, která byla 2 500 let stará a mnoho dalších nádherných míst. Dostalo se nám tolik darů, toliko požehnání v lásce, v pokoře. Na památku jsme si odvezli 6 obrazů od Agunga, kde je jeho energie, jeho schované poselství.
Odešel k taťkovi Bohu skvělý člověk, který pomáhal, jak jen mu síly stačili. Pomáhal do poslední své hodiny. Pravděpodobně pomohl naposledy mé kamarádce tady v Čechách a pak odešel. Posílám z celého srdce světlo pro jeho duši, lásku a vzpomínky, které se nikdy nevymažou z mého srdce. Jsou tam navždy zapsány a vyryty. Zapalte svíčku a pošlete mu světlo, bude-li pro Vás krásnou vzpomínkou.
Děkuji Vám
Jarmila Bhavatarini Bartošová

http://www.studiosanti.cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

68 ÷ = 17