Moje poslání

Moje poslání

Renata - pozitivní přístupMým posláním vždy bylo inspirovat ostatní, aby se nebáli změnit svůj život k lepšímu, spolu s manželem jsme vždy pomáhali urovnávat spory, jak v sousedství, tak v rodině. Vždy jsme se snažili každému vysvětlit, že pozitivním přístupem se věci mohou napravit, zatímco zarputilost, nenávist a pomsta nikdy nikam nevedou. Jako příklad jsme vždy byli my sami, neboť jsme vždy spory řešili tak, abychom našli pozitivní východisko a neskončili jako vítěz či poražený.

 Pozitivním přístupem se dají vyřešit veškeré lidské záležitosti. Motivace může být třeba zdánlivě negativní (např. závist) a přinášet pozitivní výsledky tím, že dokážeme, že můžeme být lepšími než ten a ten, ale negativním přístupem se pozitivních výsledků dosáhnout nedá. Věřím, že toto mé poslání mi pomůže dál rozšířit i tento můj web, který jsem z tohoto důvodu založila. Jsem naprosto přesvědčena, že pozitivní přístup je přesně to, co dokáže přetransformovat svět. Přistupujeme-li k věcem pozitivně, tak se vše neustále zlepšuje a zdokonaluje.

Sdílíte-li stejné přesvědčení jako já, posílejte toto poselství dál. Každý jedinec má možnost změnit svět k lepšímu, je to možné. Je to stejné jako s Betlémským světlem – od jedné jediné svíce se zapálí milióny dalších a to tak, že si světlo předáváme dál a dál. Jiná možnost neexistuje, chceš-li porazit tmu, musíš rozsvítit světlo. Bude mi velkým potěšením, pokud zde pro sebe naleznete inspiraci  či řešení nějaké nepříjemnosti, která Vás potkala a tak si svůj život přetvoříte ku svému prospěchu.

To Vám všem z celého srdce přeji.

PS: Protože můj zdravotní stav mi nedovoluje psát více příspěvků než jeden týdně byla bych velice ráda, kdybyste na můj web vložili Váš vlastní příběh, kdy Vám pozitivní přístup pomohl.

Těším se na naši spolupráci

Vaše Renata

 

Domníváte-li se, že vám můžeme s něčím pomoci, využijte náš kontaktní formulář.[contact-form-7 id=“254″ title=“Kontaktní formulář 1″]