Doporučené weby

Doporučené weby

Stop Cenzuře, která v současné době zavládla a je všudypřítomná. Pro příznivce Pozitivního přístupu jsem vytvořila přehled těchto často cenzurovaných webů. Tyto weby přinášejí tolik potřebné informace. Jsou důležité proto, abychom neztratili naději a věděli, že v tom nejsme sami, že si můžeme vzájemně pomáhat. Že je stále víc lidí, kteří jsou ochotni svůj um, své zkušenosti předat dalším lidem. Pro vaši jednodušší orientaci je najdete zde na jedné stránce.

Tyto weby vám poslouží:

  • ve shromažďování a distribuce informací a faktů, za účelem rozbití mediálního tlaku, postaveného na jednostranné propagandě a manipulaci občanů
  • v komunikaci s prospěšnými organizacemi, odborníky a osobnostmi s cílem předání jejich poznatků a služeb pro širokou veřejnost
  • ve vytváření návodů pro řešení obtížných situací, které vám způsobují komplikace, zejména v souvislosti se zaměstnáním, zdravím a vzděláváním vašich dětí JaS

TV Šalingrad vaše zprávy bez cenzury

TV pro toho, kdo se už nemůže dívat na televizi a má ještě selský rozum. Každý večer ve 21 hodin živé vysílání.
TV Šalingrad na Facebooku 


 

Videokanál AKV TV
MUDr. Igor Bukovský, PhD.

Na tomto místě najdete všechna videa Cenzurou „smazaná“ z veřejné služby YouTube. Jsou organizované a publikované stejně jako byly před tím na YouTube. MUDr. Igor Bukovský zde srozumitelnou formou, podloženou výzkumy dává rady, jak si uchovat zdraví.


 

Otevři svou mysl – portál pro nový svět

Články a videa ze světa na téma duchovní rozvoj, alternativní zprávy o dění ve světě.

Vakcíny· Koronavirus, Zprávy Alternativní zprávy o dění ve světě.


 

iktv.cz

iktv.cz – KTV

Co je KTV?

Dělej to, co je správné a zastav ty, kteří to nedělají.

„Nejde nám o ego být nejlepšími reportéry. Nejsme. Jsme amatéři, kteří ví, že není rozdíl mezi lží natočenou na kameru za miliony nebo pouhý mobil. Proto vzniklo KTV, aby na lumpárny poukazovalo. KTV je úplně jedno, kdo radnici velí. “

KTV je amatérský audiovizuální zpravodajský a žurnalistický projekt. ‚Tento kanál nešetří žádného politika a žádný společenský nešvar. Už Karel Kryl jednou řekl, že politikům se nevěří, politikové se kontrolují. Dlouhá léta politikové tvrdí, že za svá rozhodnutí nesou zodpovědnost a šeptem dodávají, že politickou. Není tomu tak a proto jsme tu my. V našich pořadech politiky kontrolujeme a konfrontujeme se skutečností a pravdou. Nevěříte? Sledujte KTV a budete mezi prvními, kdo bude u toho.

Projekt je založený jen na lidské práci. Minimální náklady financujeme z vlastních zdrojů. Jsme nezařaditelní a děláme věci jinak než ostatní. Politikové na to nejsou zvyklí. Zlobí se, vztekají a místo korektního boje vymýšlí falešná obvinění a lži. Ti, kteří si za svými názory stojí pevně se nebojí našich rozhovorů nebo reportáží.


 

Raptor TV.cz

Raptor-TV.cz, malá dravá televize, co se vejde do dlaně, jsme tam, kde se něco děje.

Raptor-TV na FB

Raptor-TV je projekt občanské televize spolku Hej, občané z.s., za silnou a suverénní ČR

Přinášíme aktuální zprávy, reportáže rozhovory, přenosy z besed, demonstrací a dalších akcí politického a kulturního života nejen z ČR, ale také ze zahraničí. Jsme malí a velkých se nebojíme Jsme tam kde se něco děje


Společenství legitimních věřitelů České republiky

Motto:
Bojujeme za obnovu právního státu, který nám byl, všem občanům ČSFR, prachsprostě ukraden a postupně rozkrádán. Tato země je naše! Je to naše vlast!

Tato země patří nám všem, občanům České a Slovenské federativní republiky. Naším cílem je obnova právního státu. Přidejte se k nám a přijďte na pomoc České a Slovenské federativní republice.

Více na YouTube DOMOVINA – ČESKÝ NÁRODNÍ VYSÍLAČ


 

Rozšířené vědomí

Odkazy na důležitá videa, dokumenty, rozhovory


 

Pro Libertate
– Institut práva a občanských svobod

Pro Libertate – Institut práva a občanských svobod je odborným sdružením právníků, které hájí hodnoty, jako je lidská důstojnost, právo na soukromí, právo na soudní ochranu apod. Dlouhodobě vystupuje proti opatřením Vlády ČR i Ministerstva zdravotnictví, protiústavně omezujícím individuální práva a svobody, s cílem vrátit ČR k základním principům demokratického právního státu. Tato opatření dlouhodobě napadá u Nejvyššího správního soudu i u Ústavního soudu, podává podněty orgánům činným v trestním řízení proti nejkřiklavějším trestným činům, její členové poskytují právní ochranu i těm, kdo se postavili státní zvůli a kdo nadále hájí principy humanismu a demokracie. Pro Libertate zveřejňuje manuály a doporučení ve vztahu k existujícím opatřením MZ. Úzce spolupracuje s iniciativou Zdravé fórum a mnoha odborníky z řad lékařů, biologů, matematiků či psychologů. Aktivní činnost vyvíjí také na mezinárodní úrovni.


 

Zdravé fórum – Občanská platforma pro obnovení normálního života

Zachraňme Česko pro naše děti, než bude pozdě. Jsme pro okamžité otevření škol a celé země i s rizikem, protože riziko k životu zkrátka patří.

Kdo jsme

Jsme v první řadě rodiče dětí a občané této země.
Jsme lidé, kteří mají dost stavu, kam se tato země dostala, a snaží se bojovat nejen za pravdu a zbytky zdravého rozumu, ale především za práva dětí na vzdělání, proti nesmyslným opatřením a za stále více pošlapávanou svobodu a zákony.

Chceme sdružovat a spojovat stejně svobodně a v pravdě smýšlející lidi a zesilovat jejich hlas, protože věříme, že společnost je možné obrodit pouze odspodu, a že je to na každém z nás.
Jsme pro okamžité otevření celé země bez podmínek s naprostou dobrovolností všech opatření.
Jakýkoli nátlak na očkování dostatečně neprověřenými vakcínami – zvláště dětí a těhotných žen – je zcela nepřípustný.
Kdo nabízí 100% ochranu, bezpečí a benefity, ten lže, protože nic takového neexistuje!
Jsme přesvědčeni, že covid byl a stále je politicky, mocensky a mediálně zneužíván.


 

Resetheus.org

Účelem spolku je obnova základního vědeckého étosu,
transparentnosti a svobody v akademickém výzkumu
ve prospěch všech živých bytostí.

info@resetheus.org (+420) 222 745 574


Nestojí za námi žádná zájmová skupina, máme pouze upřímný zájem změnit to, co nefunguje a hnát k zodpovědnosti ty, co prosazují nařízení, která ničí naše živobytí, potlačuje naše svobody a práva… a to poženeme k zodpovědnosti i ty, kteří mlčí a jen tiše přihlíží, jak se tohle vše odehrává.


 

Zlatý špendlík

Občané Čech, Moravy a Slezska, sjednoťme se proti politické zdravotní diktatuře. Obnovme normální smysluplný život bez nesmyslných plošných uzávěr, dejme právo dětem chodit do školy bez roušek, testů a očkování. Nikdo nesmí být k ničemu z toho nucen! Vyhoďme vládní překupníky vakcín a testů ze zkorumpovaných sedel. Zabraňme falešným elitám v ponižovaní, omezování a okrádání lidí. Nenechme si šlapat na hlavu!

Když selže stát a ochrana práva, Listina základních práv a svobod nám dává právo chránit demokratický právní stát odporem proti jakékoli totalitě a zvůli, včetně totality zdravotní diktatury.

Čl. 23 Listiny přímo říká:

„Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny.“

Využijme ho a buďme připraveni pozvednout se na obranu Ústavy a na ODPOR!

 Návody na vybrané životní situace, zdraveforum.cz

Doporučené postupy při řešení krizových situací, prolibertate.cz

Delší zamyšlení na nátlakem k očkování, advokatnidenik.cz

K interním předpisům zaměstnavatele ve vztahu k prevenci nemoci covid-19, advokatnidenik.cz

Nouzový stav v praxi, prolibertate.cz


Iniciativa 21 je nepolitické hnutí, vzniklé jako volné sdružení lékařů, dalších odborníků a podporujících aktivních občanů, kteří nesouhlasí se současným přístupem k nemoci covid-19, s povinným očkováním a plošným očkováním dětí. Usilujeme o respekt k lidským svobodám a právům i demokratickým principům naší země. Usilujeme o návrat k základům medicíny, nepodjaté a vyvážené informování médii a širokou debatu skutečných odborníků.

Posláním Iniciativy 21 je vzájemná synergická spolupráce společenských a profesních skupin s podobnými cíli a aktivizace veřejnosti. Prvotním cílem Iniciativy 21 je zveřejnění, šíření a naplnění požadavků „Petice za zdraví, svobodu v medicíně i společnosti a za respektování ústavně zaručených práv a svobod“ a zároveň aktivizace společnosti, která je paralyzována současnou situací.

Webové stránky Iniciativy www.iniciativa21.cz slouží k informování o stanoviscích a aktivitách spolupracujících organizací, jako rychlý rozcestník i platforma pro spolupráci.


Slovanské Noviny

Slovanské Noviny informácie z domoviny, Slovanského sveta, história a múdrosti našich predkoch

Co když je to jinak?

Lidem, co ráno vstávají s pocitem, že něco není v pořádku, že něco je jinak, než nám říkají. Vstávají s pocitem duchovního uspokojení při pátrání po různých definicích skutečností a pravd.

Zdroje informací jsou různé, proto prověřujte fakta a pravdivost námi dohledaných poznání…

Ano, následující řádky jsou určeny Vám.

Nenárokuji si na pravdu a v žádném případě nechci, abyste si někdy mysleli, že zde napsané je to jediné správné.
Přeji si jen, abyste dostali inspiraci a nové myšlenky do Vašeho vlastního pátrání.

Vždyť vlastně: „Co když je to jinak?“


 

MAP-informace o politice a politicích

Kde můžete sledovat naše pořady?

Nový Kanál kpv0249 na platformě Odysee Kanál Michael Svatoš. Kanál MAP-INFO Kanál MAP-informace o politice a politicích Kanál KPV0249 (necenzurované pořady) Kanál kpv0249map (záložní nyní neaktivní) Facebook Nestra Istra a skupina KPV0249. Twitter Nestra_Svatos


 

Svobodný vysílač CS

Svobodný vysílač CS je projekt rádia české alternativy

MOTTO: Nemusíme mít vždy pravdu – neděláme si na ni monopol – sami hledejte
– my Vám jen nabízíme možnosti k hledání


 

SMIS– Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků

Odborné sdružení specialistů

Proč jsme vznikli?

Pandemie koronaviru nám připomněla, že je rozdíl mezi realitou samotnou a jejím obrazem získaným pomocí různých měření. Například pozitivní výsledek PCR testu neznamená nutně, že je člověk nemocný, a naopak negativní výsledek neznamená nutně, že je zdravý. Pokud se naučíme pracovat s bayesovskou logikou (což je odborný termín pro zdravý selský rozum), budeme umět laboratorní a diagnostická data hodnotit se správnou mírou nejistoty. Jen tak bude možné na základě těchto dat správně rozhodovat


 

Nadační Fond Svědomí národa

Občanská iniciativa

Nadační Fond sbírá příběhy občanů ČR, kteří byli zasaženi vládními a obecně politickými rozhodnutími osob veřejně činných, volených či nevolených zástupců lidu, skrze opatření kvůli COVID-19 i jiným. Věnujeme se kauzám, kterými se komerční a tzv. veřejnoprávní média nechtějí zabývat. Naším cílem je klasickými investigativně žurnalistickými metodami faktograficky, uceleně a nezkresleně informovat veřejnost.

JSME ŽURNALISTÉ A MÉDIUM VEŘEJNÉ SLUŽBY


 

Podnikatelské odbory

Příčinou vzniku Podnikatelských odborů není touha podnikatelů slučovat se.
Původcem naší aktivity jsou politici vládní koalice, vysocí státní úředníci, odboroví předáci a různí aktivisté, kteří společně útočí na svobodu podnikání.
Tomu se chceme postavit, protože chceme svobodně podnikat.


 

Logo - Epoch Times ČR, z. s. Pravda a Tradice

Pravda a Tradice

Jsme nezávislým médiem působícím v České republice. Naší snahou je hledat pravdu prostřednictvím přesné a nezávislé žurnalistiky.


Badatel.net – Nejoblíbenější stránka o zdraví

Nejčtenější a nejoblíbenější stránka o zdraví a celostní medicíně na slovenském a českém internetu.


Bezpressu.news

Zpravodajský web BezPressu.news vznikl jako svobodné médium, nezávislé na dotacích jakékoliv politické strany, organizace či jiné instituce. Zaměřujeme se na zprávy a komentáře ze světa, ale z převážné většiny na mapování vývoje a událostí z USA, které jsou, dle našeho názoru, v této době stěžejní.


 

Změna matrixu

Je čas změnit Matrix!

Nesouhlasíme s pošlapáváním práv a diskriminací nejen nás studentů. Spojili jsme se pod iniciativu Změna Matrixu, abychom mohli společně realizovat jakékoliv nápady, které by mohly vést ke změně.

Rádio Bohemia

Vysíláme Pro Vás.
Kdo jsme?

Jsme tým volně spolupracujících lidí, kteří se snaží přibližovat každodenní události, každodenní prožitky těch často nejobyčejnějších věcí jinými úhly pohledů, kterým se ostatní media mnoho nevěnují. Rádi bychom, aby se Rádio Bohemia stalo „Vaším rádiem“, a proto jsme připraveni rozšiřovat vysílání o nové náměty, inspirace a tvořivé myšlenky. Tak můžeme postupně z Rádia Bohemia, které stále Vysílá pro Vás utvářet medium, které bude přinášet stále více naděje, posily a radosti pro životní cestu každého z nás, ať už se nacházíme kdekoliv a jsme obklopeni čímkoliv. Pokud Vám některý z našich pořadů přispěje k povzbuzení a rozjasnění v tom kterém dni, pak budeme velice potěšeni, neboť pro tento smysl bylo Rádio Bohemia či dříve VPV založeno. Naše společné motto je:

Věřme, že bude lépe a dělejme věci tak, aby lépe bylo!

Ilustrace: stop-cenzure.cz