Aktivace božího zásahu 21. 12. 2021 v 17. hodin SEČ

Aktivace božího zásahu 21. 12. 2021 v 17. hodin SEČ

https://pozitivnipristup.cz/aktivace-boziho-zasahu-21-12-2021-v-17-hodin-sec/
Rate this post

Meditace se bude skládat ze dvou částí, první je podepsání následující petice za První Kontakt a Boží Zásah, která pokud dosáhne 144,000 podpisů, měla by dovolit určité události v exopolitické sféře.

1. Petice, sepsat můžete kdykoli do 21.12. (dá se nastavit aby se vaše jméno v petici nezobrazovalo):

Odkaz: https://www.change.org/p/the-awakened-population-planetary-liberation-now
 

Vyplníte údaje, které jsou požadovány a máte různé možnosti ohledně dalších informací. Můžete tedy vybrat, co vás dále zajímá a jak se má s vaším podpisem naložit – zda bude na petici viditelný či nikoliv. Je jen na vás, které možnosti vám vyhovují.

Když máte vše vyplněné podle svého přání, „kliknete“ na červený rámeček „Sign this petition“ (podepsat tuto petici). 

Když tak učiníte, podíváte se do své e-mailové schránky, kterou jste tam uvedli. Přijde vám do ní e-mail, v němž bude potvrzení toho, že jste Petici podepsali. Jen v takovém případě se váš hlas započítá. Pokud byste e-mail nemohli najít v doručené poště, zkuste zkontrolovat ještě spam či hromadnou poštu. Podobné e-maily mají někdy tendenci se tam schovat. 

Více informací v originálním znění, včetně aktuálního odkazu na stánku s peticí, najdete na www.2012portal.blogspot.com

2. Druhou částí je samotná meditace v 17:00 21.12.2021

Zde je její průběh v textové formě:

 • Použijte svou vlastní techniku, abyste dosáhli stavu uvolněného vědomí.
 • Vyjádřete svůj záměr použít tuto meditaci jako nástroj pro spoluvytvoření spouštěče, který zahájí proces Prvního Kontaktu s přátelskými Galaktickými bytostmi a Boží Zásah .
 • Přivolejte Fialový Plamen z jeho primárního zdroje, aby kolem vás vytvořil ochranný kruh , během a po meditaci. Požádejte ho, aby přeměňoval vše, co není nápomocné  Světlu .
 • Vizualizujte si sloup briliantově bílého Světla , jak vychází z Kosmického Centrálního Slunce a rozděluje se do Centrálních Sluncí všech galaxií v tomto vesmíru.

Pak si vizualizujte toto světlo, jak vstupuje přes naše Galaktické Centrální Slunce , přechází přes naši Galaxii , pak vstupuje do naší Sluneční Soustavy a prochází přes všechny bytosti Světla v naší Sluneční Soustavě a poté přes všechny bytosti na povrchu planety a také všechny bytosti pod povrchem . také přes vaše tělo, do středu Země .

 • Vyjádřete svou vůli a rozhodnutí pro První Kontakt a Boží Zásah vyslovením (nahlas, pokud je to možné) obou dekretů třikrát:
 1. Nařizuji a přikazuji fyzický První Kontakt s benevolentními Galaktickými bytostmi teď! Nařizuji Boží Zásah nyní! 
 2. Nařizuji a přikazuji fyzický První Kontakt s benevolentními Galaktickými bytostmi teď! Nařizuji Boží Zásah nyní! 
 3. Nařizuji a přikazuji fyzický První Kontakt s benevolentními Galaktickými bytostmi teď! Nařizuji Boží Zásah nyní!   
 • Vizualizujte si benevolentní Galaktické bytosti jak na tyto dekrety odpovídají a fyzicky kontaktují vás a další, kteří tyto dekrety provedli.
 • Vizualizujte si Zdroj, jak přímo zasahuje do situace na Zemi , spouštěje intenzivní léčící transformaci lidstva.
 • Vizualizujte si Světlo jako přeměňuje veškerou zbývající temnotu na Zemi, léčí všechny nerovnosti, odstraňuje chudobu a přináší hojnost celému lidstvu .
 • Vizualizujte si začínající nový velký kosmický cyklus Věku Vodnáře , přinášeje čisté Světlo, Lásku a Štěstí všem bytostem na Zemi.

Audio meditace v češtině (21.12.2021 spustit přesně v 17:00):

Doporučený čas pro naši meditaci je 20 minut.

Audio meditace v angličtině:
 

Nechme se překvapit jaké budou výsledky meditace a těším se na všechny, kdo se rozhodnou zúčastnit.

Přidávám ještě přeložený text od Cobry:

Je čas znovu jednat!

Je čas vzít osud našeho světa do našich rukou!

Všichni se shodneme, že proces planetárního osvobození trvá příliš dlouho. 

Tady je naše šance kolektivně tento proces urychlit.

Proto využijeme příležitost slunovratu 21. prosince, k vytvoření portálu, přes který sjednotíme naše vědomí a spustíme proces, který nás provede o krok blíže k osvobození planety

Udělejte to virálním! Sdílejte to po celém světě! Přidejte to prosím na své weby a blogy.

Pozvěte spirituální skupiny, aby se k nám přidaly. Pokud znáte alternativní média, pošlete jim to.

Můžete vytvořit událost na Facebooku pro vaši lokální skupinu lidí ve vaší části světa.

Také potřebujeme jednu hlavní skupinu na Facebooku pro tuto událost. Můžete vytvořit video a přidat jej na YouTube.

Vědecké studie potvrdily pozitivní účinky společných meditací a aktivací na lidskou společnost, takže každý z vás, kteří se zúčastní této aktivace, může skutečně pomoci přiblížit k nám planetární osvobození.

Tato aktivace pomáhá silám Světla uzemnit energii Světla na povrchu planety, aby dále stabilizovala pozitivní časovou osu.

Počet lidí, kteří provádějí tuto aktivaci, je hlavním nejvlivnějším faktorem v moci povrchové lidské populace k urychlení tohoto procesu.

Můžeme dosáhnout kritického množství 144 000 lidí, kteří dělají tuto aktivaci! Můžeme dokonce dosáhnout milionu! Takto se vytvoří rozsáhlá léčivá řetězová reakce v energetickém poli na celém světě.

V této Galaxii je mnoho přátelských civilizaci. Žijí na vysoké úrovni spirituálního rozvoje a mají silné a přímé spojení se Zdrojem.

Chtěli by, aby se lidstvo připojilo ke Galaktické rodině, ale potřebují čistý, silný, jednotný signál od povrchové populace o tom, že si přeje kontakt.

Pokud se dosáhne kritického počtu 144,000 lidí spojených v této meditaci, pošleme silný signál a podle Galaktických zákonů to začne proces přijetí naší planety do Galaktické rodiny.

Samotný proces bude vyžadovat určitý čas, ale první a důležitý krok bude proveden, s dalekosáhlými exopolitickými a geopolitickými důsledky.

Aktivaci Božího Zásahu budeme provádět přesně v nejvhodnějším okamžiku, který bude mít maximální pozitivní efekt na lidstvo, v přesný moment slunovratu 21. prosince 2021. Přesný moment tedy v České republice a na Slovensku čas meditace vychází na 17:00 večer. 

Budeme tuto aktivaci dělat jako proces dvou kroků, první krok je podepsání petice za Planetární Osvobození, kterou naleznete pod videem,

druhým krokem je samotná meditace. Tento dvoukrokový proces bude mít maximální možný efekt na planetární osvobození.

Kdykoli čtete tento článek/díváte toto video, podepište petici za Planetární Osvobození (odkaz v popisu videa).

Potřebujeme 144,000 podpisů do 21. prosince, aby se spustil požadovaný exopolitický efekt.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *