Meditace konečná aktivace Věku Vodnáře

Meditace konečná aktivace Věku Vodnáře

https://pozitivnipristup.cz/meditace-konecna-aktivace-veku-vodnare/
Rate this post

Je čas znovu jednat! 

Je čas vzít osud našeho světa do vlastních rukou! Všichni souhlasíme s tím, že proces osvobození planet trvá příliš dlouho. Tady je naše šance kolektivně urychlit proces. Proto využíváme příležitost silného spojení Jupitera a Saturnu 21. prosince 2020 k vytvoření portálu, prostřednictvím kterého sjednotíme naše vědomí a spustíme proces, který nás povede do věku Vodnáře.

Tato aktivace pomáhá světelným silám uzemnit energii světla na povrchu planety, aby dále stabilizovala časovou osu, která povede do dlouho očekávaného věku Vodnáře. Počet lidí provádějících tuto aktivaci je jediným nejvlivnějším faktorem v moci povrchové lidské populace pro urychlení procesu.

Přidejte se!

Můžeme dosáhnout kritického množství 144 000 lidí provádějících tuto aktivaci! Můžeme dokonce dosáhnout jednoho milionu! To vytvoří masivní hojivou řetězovou reakci v energetickém poli po celém světě.

Vědecké studie potvrdily pozitivní účinky masových meditací a aktivací na lidskou společnost, takže každý z vás, kteří se této aktivace zúčastní, může skutečně pomoci přiblížit nám věk Vodnáře:

http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/

http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html

Čas události je

19:22 SEČ

pondělí 21. prosinec 2020

Účel celé hvězdné brány časové osy 2020 Věku Vodnáře je stabilizovat pozitivní časovou osu Věku Vodnáře pro tuto planetu. Během roku 2020 se temné síly snažily co nejtvrději zabránit pozitivní časové ose, aby se manifestovala. Nyní je naše kolektivní šance pro pozitivní časovou osu, aby se ukotvila, zabezpečila a stabilizovala navždy a aby se zajistilo, že zbytek planetárního procesu osvobození proběhne hladce a rychle.

Velká konjunkce Jupitera a Saturna 21. prosince je první velká konjunkce ve Vodnáři od roku 1405 a stává se přesně na první den zimního slunovratu. Toto je moment, kdy dlouho očekávané energie Věku Vodnáře konečně budou proudit.

https://www.astrotheme.com/Jupiter-Sa… http://greatbear.mcn.org/aquar.htm

Jupiter a Saturn v 0 stupních 29 minutách Vodnáře utvoří přesnou velkou trojici s Alcyone (naše lokální centrální slunce v Plejádách) v 0 stupních 17 minutách Blíženců a M87 galaxii (hlavní galaxie v shluku Panny, jako zdroj galaktické lásky pro tento sektor vesmíru) v 1 stupních 13 minutách Váhách. Tato velká trojice přinese extrémně mocné energie kosmické lásky na planetu a toto spustí nový cyklus Věku Vodnáře. Záblesk kosmické lásky bude pocházet z galaxie M87 ze shluku v Panně a bude mnohem silnější než záblesk, který dosáhl na Zemi z M87 během AION aktivace portálu.

Čas události je

19:22 SEČ

pondělí 21. prosinec 2020 

http://2012portal.blogspot.com/2013/1…

Instrukce (navrhovaný čas pro naši meditaci je 20 minut):

1. Použijte svou vlastní techniku, která vás uvede do relaxovaného stavu vědomí

2. Vyjádřete svůj záměr užít tuto meditaci jako nástroj pro spoluvytvoření spouštěče, který začne Věk Vodnáře.

3. Přivolejte Fialový plamen z primárního zdroje, aby kolem vás během meditace a po ní rozprostřel ochranný kruh. Požádejte ho, aby přeměnil vše, co neslouží Světlu.

4. Představte si sloup čistého bílého Světla, které vyzařuje z Kosmického Centrálního Slunce, poté se rozděluje do Centrálních Sluncí všech galaxií v tomto vesmíru. Potom si představte toto Světlo, jak proudí skrze galaxii M87, a vstupuje skrze Galaktické Centrální Slunce, a poté skrze naši Galaxii, dále vstupuje do naší Sluneční soustavy a prochází skrze všechny bytosti Světla uvnitř naší Sluneční soustavy poté skrze sub lunární prostor a poté skrze všechny bytosti na planetě Zemi A také skrze vaše tělo do centra Země.

5. Představte si Světlo, které přetváří všechnu zbývající temnotu na Zemi, léčí všechny nerovnosti, vymazává všechnu chudobu a přináší hojnost všemu lidstvu. Vizualizujte si jemné růžové Světlo Bohyně, které vstupuje do všech bytostí na planetě Zemi a léčí všechna jejich emocionální těla. Představte si nový velký kosmický cyklus Věku Vodnáře, jak začíná, přináší čisté Světlo, lásku a štěstí všem bytostem na Zemi. Představte si váš dokonalý život v novém Věku Vodnáře.

Vítězství Světla!

Udělejte z toho virál! Sdílejte to po celém světě!

Zveřejněte to na svých webových stránkách a blogech. Stačí pouze zkopírovat tento text a vložit na vaše stránky. Pozvěte duchovní skupiny, aby se k nám připojily. Pokud znáte alternativní média, můžete jim je poslat. Můžete vytvořit událost na Facebooku pro vaši místní skupinu lidí, kteří to dělají ve vaší části světa. Pro tuto událost potřebujeme také jednu hlavní skupinu na Facebooku. Můžete o tom vytvořit video a zveřejnit ho na YouTube.

Aktualizace o Věku Vodnáře:

http://2012portal.blogspot.com

Můžete zkontrolovat časovou zónu pro meditaci zde: https://www.timeanddate.com/worldcloc…

21. prosince 2020, bude svítit na Zemi nové vysokovibrační sluneční světlo přicházející z centrálního slunce a celá tato říše bude prostoupena exotickými a kosmickými částicemi, které okamžitě aktivují DNA na vyšší úroveň a řád.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *