Tak co, už víš, co chceš?

Tak co, už víš, co chceš?

https://pozitivnipristup.cz/tak-co-uz-vis-co-chces/
Rate this post

motýlAha, ty víš, co nechceš, ale to vůbec nikoho nezajímá. Když myslím nikoho, tak opravdu nikoho. Když víš, co nechceš, tak jediný výsledek je ten, že nic pozitivního nedostaneš. Zkusíme to tedy znovu, zamysli se a konečně si odpověz, co vlastně chceš. Váháš, co by to asi mohlo být? Má to být věc? Má to být vztah? Mají to být peníze? Má to být nová práce? Nebo dokonce nové bydlení? A co nové auto? A chceš také cestovat na krásná nová místa? A na která? Už to víš? Pořád ne? Tak tedy ještě jednou. Co chceš? Co opravdu chceš? Co budeš mít, až budeš mít vše, co chceš? Už to víš?

Ráda Ti povím, co chci já. Možná je to štěstí, ale nikdy jsem se příliš nezabývala věcmi, které jsem nechtěla. K těmto věcem jsem se vždy stavěla tím způsobem, že jsem je do svého života vůbec nepustila, a když nebylo vyhnutí, tak jsem jim nepřikláněla příliš velkou váhu. A když už se mi tedy připletla do cesty věc, kterou jsem nechtěla v životě mít, tak jsem se snažila tuto skutečnost přijmout nebo dokonce jsem tu věc začala mít ráda. Našla jsem si vysvětlení, proč je právě tato situace v mém životě důležitá a co můžu získat tím, že k ní zaujmu pozitivní přístup. Tyto věci by se však do mého života nedostaly, kdybych si je vědomě nebo podvědomě do svého života nepřitáhla. Vím, že jsem odbočila od tématu, protože jsem se zaměřila na to, co už se odehrálo.

Nyní se vrátím k tomu, co tedy chci. Chci nové bydlení? Ne, proč, to už mám. Chci nový vztah? Ne, proč, můj vztah s mým manželem je i po těch letech, co jsme spolu pořád krásný a pořád máme hodně věcí, které v něm můžeme dolaďovat. Chci cestovat? Ano a moc. Chci být zdravá? Samozřejmě. Chci být spokojená? No jasně. Jsem spokojená? Samozřejmě, ale to neznamená, že není na čem dál pracovat. Chci mít nové přátele? ANO! Chci peníze? ANO! Výčet přání může být nekonečný. Dokonce, jak někdo moudrý kdysi řekl, čím víc přání máš a čím jsou větší, tím lépe.

V uplynulých dnech jsem prošla několika zajímavými zkušenostmi, které jsem doplnila zajímavou četbou. Zažila jsem obrovské množství AHA momentů. O jeden z nich bych se právě nyní chtěla s Vámi podělit. Kdysi dávno bych si připadala jako obrovská naivka a snílek a to, co chci, bych se snad ani neodvážila před nikým vyslovit natož veřejně napsat. Znáte Celestinské proroctví? Pokud ano, bude vám jasné, o čem chci nyní psát. Tuto nádhernou knihu jsem četla před mnoha lety. A pak ještě několikrát. Stručně mohu říct, že kniha pojednává o tom, že až na světě bude kritické množství lidí, kteří budou chtít změnit svět k lepšímu, dojde k jeho transformaci. Budou se dít různé shody okolností, lidé se vypořádají se svou minulostí, se svými strachy a udělají kvantový skok dopředu.

Ve videu jste mohli vidět, že kdykoli se zvýší vibrace, tak na zlomek okamžiku nastane „chaos“ a poté se objeví nový, krásnější a složitější obrazec. Možná, že si nyní myslíte, že to nemá vůbec nic společného s Celestinským proroctvím nebo dokonce s vědomím, co chci.

AHA! To jsem si řekla, když jsem si tyto dvě věci dokázala spojit dohromady. Co to je pozitivní přístup? A co vlastně chci? Pozitivní přístup je nástroj, který nám pomáhá zvyšovat vibrace. Pozitivní přístup je nástroj, který nám pomáhá překonat strach. Jaký je náš strach? Proč tu je? Strach je to, co nám chce zabránit tomu, aby se zvýšily naše vibrace, které by vytvořily nový krásnější tvar. Nic jiného strach není. Strach nás chce uvěznit na tom místě, kde se nyní nacházíme. Strach nám chce namluvit, že existuje jen jeden vesmír a to ten, kde se převážná část lidí právě nachází. Nechce nám dovolit zvýšit vibraci. Snaží se nám namluvit, že tam dál už nic není. Že svět je jednou daný a nic s tím neuděláme. Nechce, abychom věděli, že jakmile se zvýší vibrace, vznikne z chvilkového chaosu něco nového, krásnějšího, dokonalejšího. Tak se ptám: „K čemu by mi byly všechny ty krásné věci, pokud bych žila v nepřátelském vesmíru a musela se o tyto věci neustále strachovat?“ Takže to, co chci, je žít v přátelském vesmíru. Chci, aby se do tohoto vesmíru dostalo co nejvíc lidí. Chci být pomocníkem na této cestě. A proč to chci? Protože v tomto vesmíru se přání plní a plní se rychle. Zde můžete mít vše co chcete i kdy to chcete. Tento vesmír je to, co chci nejen pro sebe a své nejbližší, ale i pro vás.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *