Udržujme své sny a cíle v tajnosti

Udržujme své sny a cíle v tajnosti

https://pozitivnipristup.cz/udrzujte-sve-cile-pro-sebe/
Rate this post

motýl2Má zkušenost je taková, že když si něco přeji, musím si své sny, vize a přání nechat sama pro sebe. Jediný, s kým mohu má přání sdílet, je můj manžel a protože jsme rodina a současně jeden tým, proto naše plány do budoucna svěřujeme i našemu dospělému synovi. Dál už je to sporné. Vždy jsem měla pocit, že když se se svým přáním svěřím někomu dalšímu, začnou působit nějaké neviditelné síly, které se mi snaží mé přání překazit.Vždy mi bylo ohromně líto, že se nemůžu se svým snem nikomu dalšímu svěřit. Často se píše, svěřujte se, sdílejte, ale u mne to působilo přesně opačně. Svěříš se, rozluč se. Necháš si to pro sebe, tvůj sen se naplní a získáš to, co sis přála. Když náš syn dospěl, zjistila jsem, že podobnou kletbu zažívá i on. Kdykoli očekával něco dobrého a svěřil se někomu dalšímu mimo náš okruh, tak téměř se 100% jistotou se něco přihodilo a věc se nezdařila. Protože ke všem událostem v životě přistupuji pozitivně,   brzy jsem si utvořila názor, že zmařená přání nebyla pro mne vhodná a že mě čeká něco daleko lepšího. Současně jsem se zařekla, že než se nová přání vyplní, nikomu se o nich ani slůvkem nezmíním. A přesně tak se stalo. Naskytly se daleko lepší příležitosti, které  jsme již uchovali v tajnosti a které se nakonec vyplnily.

Jeden čas jsem se domnívala, že mám v sobě nějaký negativní podvědomí blok nebo přesvědčení, které musím za každou cenu vyčistit. Sama pro sebe jsem si říkala, že není přeci možné, aby svěřené přání bylo pouhým přenosem myšlenek zablokováno a navždy zmařeno. Proto, kdykoli mě napadla myšlenka, že by mě mohlo mé nečekané svěření se někomu s něčím ve směru k vyplnění přání ohrozit, „převzala jsem za sebe sama, své myšlení i své činy  odpovědnost“ a čistila a čistila jsem své domněle špatné mentální programy. Co to znamená? Nahrazovala jsem svá domnělá přesvědčení pozitivními představami. Když jsem si myslela, že jsem věc už konečně zpracovala, vrátila jsem se bohužel opět na začátek – svěřené přání vedlo i nyní k neúspěchu. Nakonec jsem se zbavovala negativních energií pálením vonných tyčinek, ale ani to v tomto případě nepomáhalo.

Jak tedy přivolat své sny? Mějte velkou touhu k jejich uskutečnění a rozhodněte se, že jich dosáhnete. Mějte důvěru, že se tak stane. Ale hlavně, svěřte se s tím pouze člověku, který má stejný sen jako vy, plně se vzájemně podporujete a věříte, že společně snu dosáhnete. Jak jsem naštěstí před několika dny zjistila, není za tím žádná magie, kletby, negativní myšlenky či energie jiné osoby. Příčinou je náš vlastní mozek a způsob, jakým pracuje. Neuvěřitelná úleva po těch množstvích nesplněných, předem svěřených přání.

Inspirací k tomuto článku bylo toto video: Udržujte své cíle pro sebe (zapněte si titulky). Jsem moc vděčná za to, že se ke mně dostalo. Zažila jsem u něho jeden z nejlepších AHA momentů. Po jeho zhlédnutí jsem se omlouvala všem možným „pachatelům“, které jsem podezírala z nekalých úmyslů. Nejvíc jsem se musela omluvit i sama sobě za to, že jsem si vyčítala, když jsem něco „vybrebentila“ v nevhodnou dobu. Je krátké a věřím, že i vám se bude líbit.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *